Axel Lind oljemålning
2018-11-23
592521
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
AXEL LIND (1907-2011): Vårligt landskapsmotiv, signerad Axel Lind, olja på duk, 46x32 cm
Smärre slitage