Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SYPUFF, 1900-talets mitt, med lådinredning, klädd i tyget "Spiral", design Maud Fredin Fredholm, 1960/70-tal, höjd 42, diameter 40 cm
Bruksslitage, senare omklädd
592487
2018-11-22
Gör en kostnadsfri värdering här