Erik Byström oljemålning
2018-11-22
592416
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ERIK BYSTRÖM (1902-1988): Självporträtt, signerad Erik BYSTRÖM, olja på duk uppklistrad på pannå, ca 70x46 cm