Erik Byström oljemålning
2018-11-22
592411
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ERIK BYSTRÖM (1902-1988): Blomsterstilleben, signerad och daterad Erik BYSTRÖM -63, olja på pannå, ca 47x37 cm