Ryttare med hund oljemålning
2018-11-28
592409
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (16/1700-tal): Ryttare och hund, olja på duk, ca 40,5x33 cm
Renoverad, uppfodrad på pannå