Okänd konstnär, akvarell
2018-11-22
592369
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OKÄND KONSTNÄR, 1800-tal, "Hästtämjare"
akvarell, 23x30 cm