Sven Palmqvist Kraka
2018-11-22
592342
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SVEN PALMQVIST (1906-1984), vas, Orrefors, Kraka, nätdekor i blått med små luftbubblor mot svagt gultonad fond, signerad ORREFORS Pu 3367 Sven Palmqvist, höjd 20 cm
Mindre repor