Salongsbord valnöt
2018-11-28
592334
| Klubbat belopp | 7 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SALONGSBORD, 1800-talets andra hälft, fanérat av valnöt med rik intarsiadekor, höjd ca 64, diameter 94 cm
Lagningar, sprickor, slitage