Roland Svensson Vindlös dag Gillöga
2018-11-22
592309
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): " Vindlös Dag - Gillöga", signerad och daterad Roland S-92, litografi, 94/290, 29x46 cm