Pilspets järn
2018-11-22
592222
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 000 SEK |
PILSPETS, 1900-talets mitt, järn, sannolikt Afrikansk, längd ca 43 cm
Rostig, slitage