Roland Svensson färglitografi
2018-11-22
592212
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Hem från fiskebankarna" signerad och daterad roland S 49, 7/50, färglitografi, ca 29x40 cm