Anna Gardell
2018-11-22
592207
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ANNA GARDELL ERICSON (1853-1939): Månskensbild, signerad anna Gardell, akvarell, ca 6x10 cm