Nadezda Streltsova oljemålning
2018-11-22
592183
| Klubbat belopp | 6 800 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
NADEZDA STRELTSOVA (Ukraina/Ryssland, född 1973): Strandvägen, signerad, olja på duk, ca 60x70 cm