Brons skulptur
2018-11-23
592149
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, skulptur, brons uddigformad på trä sockel, signerad ´´W*** L´´, numrerad 4/7, höjd ca 17.5 cm
Sockeln är lös, patina, ställvis anlöpning