Berndt Wennström
2018-11-22
592123
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BERNDT WENNSTRÖM (född 1945): Semester, signerad och daterad -87, färglitografi, ca 42x37 cm
Oramad