Koppar Kina 1800-tal
2018-11-22
592089
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
KOPP med fat 6 st., porslin, Kina, 1800-tal, underglasyrblått, skålens höjd 5,5, diameter 15 cm
Sprickor, nagg