Oidentifierad Konstnär oljemålning
2018-11-22
592053
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal), Kor på stranden, otydligt signerad, olja på duk, 50x70 cm
Dåligt spänd