Pierre Olofsson färglitografi
2018-11-23
591983
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
PIERRE OLOFSSON (1921-1996): Komposition, signerad ´´Olofsson´´, 11/210, färglitografi, bladstorlek ca 56x66 cm
Smärre slitage