ELIAS ERDTMAN (1862-1945): Landskap, signerad och
2018-11-21
591971
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ELIAS ERDTMAN (1862-1945): Landskap, signerad och daterad E.Eerdtman, olja på duk, 51x73 cm
Minimalt färgbortfall i nedre hörnet