Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
KARL-ERIK BOMAN (född 1913): "Vision vid havet", signerad och daterad K. E. Boman 1967, blandteknik, ca 20x25 cm
Zustandsbeschreibung
591933
2018-11-24
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner