Reidar Aulie färglitografi
Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 500 SEK
REIDAR AULIE (Norge, 1904-1977): Resesällskap utanför lanthandel, signerad Reidar Aulie, daterad -48, färglitografi, med inskription i blygerts, bildstorlek ca 55x45 cm
Smärre slitage, oramad
591865
2018-11-23