Takarmatur mässing
2018-11-21
591782
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TAKARMATUR, mässing, 1900-tal, jugendstil, tre ljuspunkter, kupor i glas, höjd ca 74 cm
Smärre lagningar