Persiska oljemålningar
2018-11-21
591780
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
OLJEMÅLNINGAR, 2 st., Persien, 1900-tal, Qajarstil, 28x42 cm
Krackelyr, färgbortfall