Medaljong armring kedjor mm guld
2018-11-21
591709
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 10 000 SEK |
MEDALJONG, med kedja, 1800-tal, ARMRING, RING, KEDJOR, 2 st, BERLOCKER, 2 st, guld, RING, vitguld med stenar, total vikt ca 35 g
Bucklor