Vas Japan tripod 1900-tal
2018-11-21
591656
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
VAS, porslin, Japan, 1900-talets första hälft, tripod, polykrom dekor, höjd ca 21 cm
Lagningar, sprickor, nagg, krackelering