Klubbat för:
2 000 SEK
2 500 SEK
APPLIQUER, 1 par, 1800-talets mitt, senempire, förgylld och mörkpatinerad brons, för 3 ljus vardera, höjd ca 17, djupp 26 cm
Bruksslitage
591628
2018-11-21