Olle Nordberg
2018-11-21
591619
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OLLE NORDBERG (1905-1986): Skärgådsbild, signerad Olle Nordberg, olja på pannå, ca 35x46 cm