Klubbat för:
950 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
POLISSABEL, svensk, svagt böjd klinga, stämplad E. Svalling Eskilstuna, bygelfäste i mässing, svart läderbalja med tre mässingsbeslag, längd ca 79 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage. Balja med skador
591606
2018-11-30
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner