Esaias Thorén färglitografi
2018-11-20
591558
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ESAIAS THORÉN (1901-1982): Stilleben med ansikten och äpplen, signerad och daterad Esaias Thorén -67, numrerad 4/310, färglitografi, ca 43x53 cm