Art Déco - Goldscheiderfigurin
Klubbat för:
7 400 SEK
8 000 SEK
STEFAN DAKON, figurin, Goldscheider, Wien, Österrike, i form av dansös, flintgods, polykrom glasyr, stämplad Goldscheider Wien, Made in Germany, signerad Dakon, höjd 34 cm
Smärre ytkrackelyr förekommer
591489
2018-11-22