Rolf Karlsson hänge
2018-11-29
591439
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 9 600 SEK |
ROLF KARLSSON, hänge, silver samt detalj i 18 k guld, blandslipad bergkristall ca 24 ct, delvis barkliknande, texturerad yta, signerad, Enköping, 1991, höjd ca 12.5 cm, totalvikt ca 92 g
Ingår i temaauktionen Scandinavian design
Smärre slitage