Rolf Karlsson ring
2018-11-29
591438
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 800 SEK |
ROLF KARLSSON, ring, silver med vikad dekor och delvis barkliknande, texturerad yta, signerad, Enköping, 1984, ringstorlek 16.75, totalvikt ca 29.6 g
Ingår i temaauktionen Scandinavian design
Smärre slitage