Sam vanni, serigrafi
2018-11-20
591435
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SAM VANNI, färgserigrafi, signerad och daterad -84, numrerad 13/75, bladmått ca 50x68 cm
Ej examinerad ur ram