Tältförstycke Uzbekistan
2018-11-22
591405
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
TÄLTFÖRSTYCKE, textil, Uzbekistan, 1800-talets slut, delvis, silke samt silkesbroderier, ca 200x118 cm
Smärre skador