Roland Svensson litografi
2018-11-20
591352
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ROLAND SVENSSON (1910-2003): Skärgårdsmotiv, signerad Roland S, färglitografi, PT, bildmått ca 31x42 cm