Bordslampa
2018-11-20
591348
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORDSLAMPA, 1900-talets första hälft, Napoli, i form av flicka, porslin, för 2 ljuspunkter, höjd inkl. skärm ca 65 cm
Slitage, lagningar, skador