Byrå sengustaviansk stil
2018-11-20
591316
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
BYRÅ, 1800-tal, sengustaviansk stil, fanérad i mahogny, stenskiva, beslag i mässing, höjd ca 70, 84x45 cm. Nyckel finns.
Brukslitage, ytskador