Albin Amelin färglitografi
2018-11-20
591258
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ALBIN AMELIN (1902-1975): signerad, numrerad152/360, färglitografi, 71x51 cm
Något gulnad