Rolf Karlsson ring
2018-11-29
591181
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 200 SEK |
ROLF KARLSSON, ring, silver med delvis barkliknande, texturerad yta, signerad, Enköping, 1992, ringstorlek 17.5, totalvikt ca 25.6 g
Ingår i temaauktionen Scandinavian design
Smärre slitage