Rolf Karlsson ring
2018-11-29
591172
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 100 SEK |
ROLF KARLSSON, ring, silver med detailj i 18 k guld, delvis texturerad yta, signerad, Enköping, 1984, ringstorlek 16.75, totalvikt ca 26.4 g
Ingår i temaauktionen Scandinavian design
Smärre slitage