Sven Jonson färglitografi
2018-11-19
591127
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SVEN JONSON (1902-1982): Komposition med valv, signerad Sven Jonson, numrerad 18/300, färglitografi, ca 35 x40 cm