Fat Chizhou
2018-11-18
591086
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 4 000 SEK |
FAT, Chizhou, sannolikt Song/Yuan, glaserad med enklare dekor, höjd ca 5 samt diameter 25,5 cm
Nagg, sprickor och krackelyr