Fat i silver
2018-11-19
591081
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
FAT, 2 st., silver, 1916 resp. GAB 1960, punsad dekor vågbandsdekor, diameter 23 resp. 27 cm, total vikt ca 745 g
Ett fat med gravyr, bucklor och repor