Oidentifierad konstnär 1900-tal
2018-11-18
591021
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal), kvinnoporträtt, signerad och daterad E Poncy -18, akvarell, 17x15 vardera
Fläckar