Lena Cronqvist etsning
2018-11-18
590953
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LENA CRONQVIST (född 1938): Dans, signerad Lena Cronqvist, numrerad 30/45, etsning, bildstorlek ca 26x24.5 cm
Ej examinerad ur ramen