Uno Vallman oljemålning
2018-11-17
590948
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
UNO VALLMAN (1913-2004): Fantasifågel, signerad Uno Vallman, olja på duk, ca 27x22 cm