Herman Österlund modellstudie
2018-11-17
590910
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HERMAN ÖSTERLUND (1873-1964): Sittande modell, signerad och daterad Herman Österlund 98, blyerts på papper, ca 31,5 x 39,5 cm