Damporträtt 1800-tal
2018-11-17
590909
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Porträtt av dam, osignerad, olja på duk, ca 30 x 26 cm