Silverföremål
2018-11-17
590881
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SERVERINGSBESTICK, SKEDAR, FÖRSTORINGSGLAS, 1900-tal, silver, silvervikt ca 600 g
Slitage, gravyr