Vintageaffisch Velodrome Sport

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VELODROME, VINTAGEAFFISCH, 1900-talets första del, J. Olséns Litografiska, Stockholm, vintage, litografisk affisch, ca 70x100 cm

Oramad, revor/skador, fläckar

590785

2018-11-25